Gausta Vertorama Lejligheder
Gausta Vertorama Lejligheder
Gausta Vertorma Lejligheder, ligger 940 m.o.h. Lejlighederne er velindrettet og i moderne stil. Unik ferieoplevelse midt i den smukke natur i Gausta med ski in / ski out til pisten ved Brendstaul. Beliggenheden nær Gausta Skisenter 1300 meter, giver gæsterne nem adgang til skiskole, restaurant, indkøb m.m. Som gæst i denne lejlighed, har du mulighed for at benytte faciliteterne på Gausta Fjellresort, til fordelagtige priser. På hotellet findes swimmingpool, jacuzzi og sauna. Desuden to restauranter, begge med velsmagende norsk og international mad.
-
Meter over havet: 940 m
-
Lift: 50-200 m
-
Pist/løjpe: 50 m
-
Langrend: 200 m
-
Familieaktiviteter: 1300
Vi kigger efter ophold
Vent lige et øjeblik, så ser vi hvad der er ledigt
Ellers kan du kontakte os på tlf. 33 12 45 65
Vi kunne ikke finde et match – men prøv igen 😊
Vi kunne desværre ikke finde ledige muligheder i den valgte periode. Men måske kan en lille ændring i datoerne give et helt andet resultat?
Prøv gerne nogle andre ankomstdage eller kontakt os på tlf. 33 12 45 65 – så hjælper vi dig gerne med at finde den helt rigtige løsning.
Du kan med fordel prøve disse kombinationer:
- Lørdag – Lørdag
- Søndag – Søndag
- Søndag – Fredag
- Søndag – Torsdag
- Torsdag – Søndag
Rejser du i en travl periode?
I populære perioder som jul og nytår samt i fx uge 7 og 8 i skisæsonen, er der ofte størst mulighed for ledighed ved at vælge et 7-dages ophold.
Vi hjælper dig gerne videre – måske ligger din perfekte ferie lige rundt om hjørnet!
Har du spørgsmål?
Du er velkommen til at kontakte os, hvis du er i tvivl om noget eller har brug for hjælp.